Контакти

м. Львів
Тел. (067) 777-17-03
В межах міста доставка безкоштовна


Про нас

Ретро-сервіс - Українська компанія, заснована у 1992р. На початку своєї діяльності займалась сервісом електрообладнання. На сьогоднішній день компанія займається продажем та встановленням промислових акумуляторів, стабілізаторів напруги та мініелектростанцій. Вся запропонована нами продукція проходить перевірку якості і супроводжується всіма необхідними сертифікатами.

Наша компанія займається продажем якісного електрообладнання, наданням послуг по встановленню та сервісній підтримці. 

Багаторічний досвід на ринку України будується на відповідальних відносинах з партнерами і клієнтами. Ми постачаємо і підбираємо під приміщення стелажі та шафи для промислових акумуляторних батарей. Наші спеціалісти завжди готові запропонувати клієнтам найбільш вигідні умови співпраці. Ми практикуємо відтермінування оплати відвантаженого товару для постійних клієнтів та перегляд цінової політики. Продукція, яку реалізує наша компанія, успішно зарекомендувала себе на ринку України.

Запрошуємо замовників ознайомитись з продукцією нашої компанії. Ми ретельно слідкуємо за якістю нашої продукції, яка забезпечується гарантійним та післягарантійним сервісом, відповідає нормам Держстандарту України, і має відповідні сертифікати системи якості УкрСЕПРО.

Special Ofers For Subscribers

Ten Percent Member Discount